O mnie

Pracuję głównie w ramach podejścia psychodynamicznego i egzystencjalnego. Bardzo bliskie są mi też metody pracy Gestalt i terapii poznawczo-behawioralnej.

Moje wykształcenie i doświadczenie w pracy terapeutycznej obejmuje 15 lat włączając studia magisterskie z psychologii /specjalizacja kliniczna/, dyplom z terapii integratywnej oraz dyplom z hipnoterapii w ujęciu poznawczo-behawioralnym.
W ramach nieprzerwanego rozwoju zawodowego ukończyłam również trening w zakresie terapii par, terapii dzieci, młodzieży i rodzin, analizy transakcyjnej, terapii poznawczo-behawioralnej, samobójstw, depresji, autoagresji/samookaleczania, rozwoju osobistego i asertywności.
Przez lata byłam również aktywna zawodowo w branży rekrutacyjnej na stanowisku managerskim. Mieszkam w Londynie od 15 lat i wierze, ze moja wszechstronna, lecz konsekwentna ścieżka zawodowa wzbogaca prace z klientami również w sensie osobistego doświadczenia i zrozumienia wielu aspektów emigracji ; wyzwań oraz stresu, które się z tym wiążą.

Praktykuję terapie i wsparcie psychologiczne zgodnie z etycznymi wymogami BACP. Jestem również członkiem Polish Psychologists Association.

Aby umowic sie na pierwsza konsultacje kliknij tu (kontakt)